probuďte svou jedinečnou krásu

BEAUTY DAY

Důvodů proč si dopřát Beauty Day je mnoho. Možná si nevíte rady se svým vzhledem a nevíte, co by vám slušelo nebo jak se nalíčit.

Třeba právě nastupujete do nového zaměstnání nebo jste na mateřské dovolené a potřebujete relax a péči. Možná prostě jen chcete načerpat novou energii. Beauty day je tu pro ženy, které chtějí zažít den pro sebe a věnovat si trochu pozornosti a také malou změnu, která je patrná, ale přirozená. Používám přírodní a non-toxic kosmetiku a ráda s vámi projdu ideální péči pro vás a vaše možnosti. Složení kosmetiky je dlouholeté téma kterému se věnuji, ráda odpovím na otázky a poradím v této oblasti.

Mým cílem je, aby vás návštěva potěšila, povzbudila a abyste odcházela s pocitem, že se cítíte krásná ve své kůži. A věřte mi, že pak svou jedinečnou krásu uvidíte nejen vy, ale i vaše okolí. 

pro koho je beauty day určený?

Po příchodu následuje konzultace a občerstvení. Povíte mi své představy a přání. Vyslechnu si vás a nabídnu vám řešení na míru pro vás. Průběh je vždy klidný a pohodový - jde především o váš relax.
Přečtěte si prosím předem popis, aby vás pak nepřekvapila doba trvání.                                                                                                                                                                                                                                            

Jak to vše probíhá?

BEAUTY DAY 

4900 Kč

Beauty Day zahrnuje konzultaci a poradenství, péči o vaše vlasy - nový střih,  základní péči o pleť - příprava pleti před líčením s bio kosmetikou, masáž a maska plná bylinek a luxusních olejů), líčení s poradenstvím a na závěr portrétní focení (dostanete 5 ks fotografií v digitální podobě zaslané emailem do týdne od návštěvy).

Připravte se na příjemný „beauty maraton“, který trvá minimálně 4h.

Tato služba nezahrnuje barvení vlasů ráda vám však doporučím směr kterým se můžete ubírat a můžeme probrat i vše týkající se složení kosmetiky a nejšetrnější cestu právě pro vás.


Pokud máte nějakou představu o účesu nebo vzhledu, klidně přineste i obrázek - vůbec se tomu nebráním. Někdy člověk touží po střihu, který ani neví, jak by popsal. Dále přineste fotografie s účesy a barvami, které jste v dřívějších dobách nosila, kosmetickou taštičku s přípravky, které používáte a vaše líčidla. Skvělé je, pokud si vezmete jedno náhradní oblečení na focení pro případ, že by se původní nehodilo. Stačí něco jednoduchého, co vám sluší - jednobarevné tričko, halenka nebo košile - ideálně něco neutrálního bez nápisů.

Můžete si přinést také svačinu, určitě přijde vhod například během působení masky. Malé občerstvení dostanete i v průběhu návštěvy, včetně kávy, čaje a vody. Pokud máte vlastní dietu, raději si přineste i něco svého.

Co si mám na vzít s sebou?

často se ptáte

jak to vidím

Každou ženu vnímám individuálně. Každý má svůj pohled, svá očekávání a přání.

Poradím vám, jak o sebe pečovat a jak se starat o vlasy. Doporučím, jakým způsobem upravovat nový střih a jak vykouzlit časově nenáročné, přesto krásné denní líčení.

Beauty day pro ženy je mojí vášní, protože nabíjí energií všechny zúčastněné. Vždy je to skvělé a obohacující setkání - nejen propro vás, ale i mě.

Těšíte se?

Spojme se na instagramu

@lotosbeauty

+420 776 608 717

lotos-beauty@seznam.cz

EKOFARMA JALOVÝ DVŮR
HERŠPICE 103, hERŠPICE 684 01