SHOP Lotos Beauty má nový domov!

objevte svou jedinečnou krásu

BEAUTY DAY

Důvodů proč si dopřát proměnu je mnoho. Možná si nevíte rady se svým vzhledem a nevíte, co by vám slušelo nebo jak se nalíčit.

Třeba právě nastupujete do nového zaměstnání nebo jste na mateřské dovolené a potřebujete relax a péči. Možná prostě jen chcete načerpat novou energii. Beauty day je tu pro ženy, které chtějí zažít změnu - změnu, která je patrná, ale přirozená. 

Mým cílem je, aby vás návštěva potěšila, povzbudila a abyste odcházela s pocitem, že se cítíte krásná ve své kůži. A věřte mi, že pak svou jedinečnou krásu uvidíte nejen vy, ale i vaše okolí. 

pro koho je beauty day určený?

Proměna probíhá přímo v salonu Lotos Beauty. Po příchodu následuje konzultace. Povíte mi své představy a přání. Vyslechnu si vás a nabídnu vám řešení na míru pro vás.

Nabízím tři druhy balíčků. Záleží jen na vás, jaký si vyberete. Průběh všech tří variant je ale klidný a pohodový - jde především o váš relax.

Přečtěte si prosím předem popis vybrané varianty, aby vás pak nepřekvapila doba trvání, která se u každé varianty liší.

Jak to vše probíhá?

BEAUTY DAY complete

10 000 Kč

Kompletní a nejdelší varianta. Zahrnuje konzultaci a poradenství, péči o vaše vlasy (nový střih, barvu, hloubkové čištění, prosvětlování, balayage atd.), péči o pleť (příprava pleti s bio kosmetikou Inlight, masáž pleti a maska plná bylinek a luxusních olejů), líčení s poradenstvím a na závěr portrétní focení (dostanete 5 ks fotografií v digitální podobě zaslané emailem do týdne od návštěvy).

Je to náročný, ale vždy krásný den – připravte se na příjemný „beauty maraton“, který trvá 6-8h.

Platba se hradí předem převodem na účet. V případě, že nebudete moct dorazit, vrátím vám peníze nebo domluvíme nový termín. Je možné vystavit také dárkový poukaz.

BEAUTY DAY basic

5000 Kč

Tento balíček je tu pro ty z vás, které si chcete dopřát zkrácenou variantu - například si nebarvíte vlasy a chcete si užít péči, krásné upravené a zdravě sestřižené vlasy, nový makeup - a odejít s krásnými fotografiemi. Balíček obsahuje konzultaci, poradenství, přípravu pleti na líčení a závěrečné líčení zaměřené na denní „chic“ make-up. Na závěr vás čeká portrétní focení (dostanete 3 ks fotografií v digitální podobě). Časově spolu strávíme cca 4 hodiny.

Platba se hradí předem převodem na účet. V případě, že nebudete moct dorazit, vrátím vám peníze nebo domluvíme nový termín. Je možné vystavit také dárkový poukaz.

BEAUTY DAY wellness

3000 Kč

Tento balíček je tu pro všechny milovnice relaxu - pro ženy, které si chtějí odpočinout nebo vylepšit kvalitu vlasů a vlasové pokožky. Dostanete na míru sestavený vlasový rituál, zastřižení konečků, kosmetickou přípravu pleti s bio kosmetikou Inlight a na závěr lehké denní líčení včetně poradenství.

Je to ideální varianta, pokud si chcete odpočinout a poradit se na téma vlasy a líčení. Čekají vás 3 hodiny péče na míru.


Platba se hradí předem převodem na účet. V případě, že nebudete moct dorazit, vrátím vám peníze nebo domluvíme nový termín. Je možné vystavit také dárkový poukaz.

Pokud máte nějakou představu o účesu nebo vzhledu, klidně přineste i obrázek - vůbec se tomu nebráním. Někdy člověk touží po střihu, který ani neví, jak by popsal. Dále přineste fotografie s účesy a barvami, které jste v dřívějších dobách nosila, kosmetickou taštičku s přípravky, které používáte a vaše líčidla. Skvělé je, pokud si vezmete jedno náhradní oblečení na focení pro případ, že by se původní nehodilo. Stačí něco jednoduchého, co vám sluší - jednobarevné tričko, halenka nebo košile - ideálně něco neutrálního bez nápisů.

Můžete si přinést také svačinu, určitě přijde vhod například během působení barvy. Malé občerstvení dostanete i v průběhu návštěvy, včetně kávy, čaje a vody. Pokud máte vlastní dietu, raději si přineste i něco svého.

Co si mám na proměnu vzít s sebou?

často se ptáte

jak to vidím

Každou proměnu vnímám individuálně. Každý má svůj pohled, svá očekávání a přání.

Když jde o změnu vizáže, jsem toho názoru, že není nutné, aby byla vždy radikální. Řídím se tím, co vidím, co cítím, jak vás vnímám a především tím, jak si konečný výsledek přejete vy sama. Rozhodně nedělám radikální změny za každou cenu. Někdy postačí třeba jen menší korekce odstínu nebo jen o něco jiný střih vlasů.

Poradím vám, jak o sebe pečovat a jak se starat o vlasy. Doporučím, jakým způsobem upravovat nový střih a jak vykouzlit časově nenáročné, přesto krásné denní líčení.

Beauty day pro ženy je mojí vášní, protože nabíjí energií všechny zúčastněné. Vždy je to skvělé a obohacující setkání - nejen pro vás, ale i pro mě.

Těšíte se?

Spojme se na instagramu

@lotosbeauty

+420 776 608 717

lotos-beauty@seznam.cz

Statek Olšany
Olšany 205, Olšany 68301