SHOP Lotos Beauty má nový domov!

SVATEBNÍ VIZÁŽISTKA

pro všechny nevěsty, které se chtějí cítit a vypadat krásně

Nevěsta je středem pozornosti

Jako nevěsta budete středem pozornosti celý den. Je důležité, abyste působila upraveně a svěže. Vaše líčení by mělo být dostatečně přirozené, aby nevyděsilo ženicha a zároveň také dostatečně výrazně, abyste vynikla na svatebních fotografiích.

jak probíhá

Zkouška líčení

Důležité je sladit všechny detaily tak, aby do sebe zapadaly a byly perfektní. Ráda vám poradím a navrhnu účes i líčení - ať už máte nebo nemáte svoji představu, ať už přinesete inspirační obrázek, či nikoli. Důležitá je konzultace všech detailů. Snažím se vyhovět všem vašim požadavkům, aby pro vás příprava na váš svatební den byla příjemnou zkušeností.

Zkouška probíhá vždy v salonu. Ve svatební den záleží na vašem výběru - můžete se připravovat v salonu nebo za vámi přijedu na místo obřadu. Pokud se rozhodnete pro česání a líčení u vás doma, zajistěte prosím místo se zrcadlem, židlí a zásuvkou, o vše ostatní už se postarám osobně.

sVATEBNÍ VIZÁŽ

Cena 6500 Kč

konzultace / poradenství / zkouška účesu a líčení/ svatební účes v den svatby / svatební líčení v den svatby/ sponky, vlásenky

Cena jednotlivých úkonů v případě, že chcete samostatně svatební účes nebo svatební líčení:

  • Svatební účes: 3500 Kč (včetně zkoušky)
  • Svatební líčení: 3500 Kč (včetně zkoušky)Samostatné česání nebo líčení je možné pouze v pátečních termínech svatby, sobotní termíny upřednostňuji jako celý balíček (účes i líčení). Cestovné je  10 Kč za kilometr, tam a zpět ze Slavkova u Brna. Obvykle vybírám finanční zálohu pro závaznou rezervaci a to polovinu z celkové ceny balíčku. Nevěstám se snažím zajistit maximální servis, proto nepřijímám více něž 1 nevěstu v daném termínu. Za příplatek je možné zajistit i přípravu dalších svatebčanek.

Galerie  svatebních účesů

Chcete si domluvit zkoušku?

Spojme se na instagramu

@lotosbeauty

+420 776 608 717

lotos-beauty@seznam.cz

Statek Olšany
Olšany 205, Olšany 68301