SHOP Lotos Beauty má domov tady!

ČAS U KONÍ

Zrelaxujte tělo i duši

Představte si, co můžete zažít...

Nadechněte se čerstvého vzduchu a užijete si jedinečné splynutí s koněm a s přírodou samotnou - pohled na ranní rosu vás uklidní a vůně podhoubí a jehličí vám vyčistí hlavu. Každé roční období i počasí má něco do sebe - z koňského sedla si užijete letní západ slunce i podzimní mrholení. 

Čas u koní

Nejedná se o klasickou vyjížďku, ale čas věnovaný různým aktivitám - kromě samotné procházky v sedle, také péčí o koně. Jde o prostor na seznámení a společné kroky, které se odvíjí podle schopností každé klientky, (od úplných začátečníků až po zkušenější). Důležitý je také váš záměr a na tom se předem domluvíme.

Mojí prioritou je nepřetěžování koní, zvolila jsem tedy tuto alternativu, která je více relaxační než adrenalinová. Je to spíš terapeutický čas pro vás a pohodový čas pro koně.

Lekce můžete střídat, naučím vás základy jezdectví, přirozené metody komunikace nebo vás vezmu na relaxační vyjížďku. Je to na vás.

Bude také čas zprostředkovat vám to, co zažívám.


Jsem certifikovaným cvičitelem jezdectví. Koním se věnuji odmala a i když jsem měla nějaké přestávky během mateřské dovolené, nepřestala jsem se o koně zajímat a vzdělávat se. Absolvovala jsem také kurz asistenta hipoterapie a kontaktní terapie.

Tyto prvky ráda využívám právě u zdravých klientů, protože jízda na koni díky rytmickým pohybům, prokazatelně pozitivně ovlivňuje nejen centrální nervový sytém, ale i pohybový aparát. Vnímám tyto terapeutické účinky sama u sebe i u klientů. V rámci akreditovaného kurzu jsem absolvovala také kurz první pomoci. Dodržuji také pravidla bezpečnosti a ráda vám na jízdárnu i vyjížďku zapůjčím jezdeckou helmu. Více informací o mých zkušenostech a zážitcích najdete postupně i na blogu.

čas u koní

Cena lekce je 1200 Kč a trvá 90 minut 


Tato služba je vhodná pro ženy a dívky. Po příchodu na farmu koně společně připravíme (samozřejmě u naprostých začátečníků většinu úkonů provádím já a vy asistujete). Poté se vydáme na vyjížďku nebo na jízdárnu. Samotné ježdění trvá cca 45min, po lekci koně odstrojíme a můžeme ho vzít na krátkou procházku nebo na pastvu v okolí farmy a popovídat si o všem, co vás bude ze světa koní zajímat. Nabízím i lekce pro děti, cena je 650kč za lekci 45min, nebo 850kč za 90min.


Jak už jsem zmínila, vše se točí kolem "welfare" koní, takže přijímám jen omezené množství klientek na tuto službu. Máte tedy možnost objednat se jednorázově, nebo si zaplatit předem například 5 lekcí, potom si zajistíte svůj čas u koní, který na sebe navazuje.

u koní spolu

Cena lekce je 1500 Kč a trvá 90 minut

Tato služba je tu pro vás, pokud si chcete užít čas u koní například se svými dětmi. Průběh i cena služby je stejná jako u balíčku U KONÍ SAMA, jen se čas ježdění rozdělí mezi více osob.


Jak už jsem zmínila, vše se točí kolem "welfare" koní, takže přijímám jen omezené množství klientek na tuto službu. Máte tedy možnost objednat se jednorázově, nebo si zaplatit předem například 5 lekcí, potom si zajistíte svůj čas u koní, který na sebe navazuje.

Kde vyjížďky probíhají?

EKOFARMA JALOVÝ DVŮR
Heršpice 103, Heršpice 684 01

Spojme se na instagramu

@lotosbeauty

+420 776 608 717

lotos-beauty@seznam.cz

EKOFARMA JALOVÝ DVŮR
HERŠPICE 103, hERŠPICE 684 01