HAIR CEREMONI

Laskavý dotek pro vaše vlasy

Co je to hair ceremoni?

Tento ceremoniál snoubí relax pro vaše tělo i duši. Tato vlasová procedura trvá 2.5-3 hodiny a dostanete péči přesně pro váš typ vlasů a se zacílením na záměr se kterým přicházíte. Ozdravením vlasů i vlasové pokožky přichází úleva napětí a zároveň snazší úprava vašich vlasů.

Vlasy a vlasová pokožka dostanou očistnou kúru, dále pak výživu zaměřenou na váš typ vlasů, vlasové pokožky a případného problému, ať už je to padání vlasů, vyskytující se lupy, ztráta hydratace, nebo křehkost vlasů. Především vaše vlasy dostanou láskyplnou péči a pozornost. Některé produkty si sama vyrábím a míchám, například vlasové oleje, masky a hydroláty na míru k typu vlasů a také k pohlazení emocionálního těla.

Možná se potřebujete zastavit, odpočinout si a dopřát čas jen sobě. Možná za sebou máte náročné období... Ať už je to jakkoliv tato návštěva vás pohladí po těle i duši. Vlasy jsou úložištěm všeho dění, někdy je vlasový rituál začátkem něčeho nového. Očista, odstřižení, prostor pro novou energii.

Nejprve si sdělíme záměr se kterým přicházíte, domluvíme se na tom jak vlasy podpoříme a začneme s očistou uvítací masáží vlasové pokožky. Vlasy následně očistím produktem na bázi vit C od všech nánosů z minulosti a usazenin z vody. Opečuji pokožku i vlasy pomocí bylinek, jílů, přírodních olejů a vlasy dostanou speciálně namíchanou masku a koupel přírodním netoxickým šamponem.

Po celou dobu je k dispozici bylinný čaj a péči doprovází prvky aromaterapie a hydrolátoterapie.

Jak to vše probíhá?

Pro všechny kdo potřebují chvilku pro sebe, relaxaci a profesionální péči o vlasy a pokožku. Tato služba je vhodná také pro všechny vzdálenější, kteří si neví rady se svými vlasy a chtějí poradit. Ráda s vámi prokonzultuji varianty a možnosti, pokud si nevíte rady s kvalitou vlasů a ráda byste co nejšetrnější způsob péče. Ochotně vám vysvětlím vše týkající se složení kosmetiky obecně a dostupných možností na trhu, (Nejsem prodejcem žádné konkrétní značky, takže vám ráda doporučím co sama používám, ale i vše běžně dostupné) protože ne vše co se tváří. že je přírodní, také je. A ne vždy je nutné se fanaticky držet této cesty pokud jsou například vlasy chemicky barvené, co ale důležité je, dělat všechny kroky vědomě.

Pro koho je služba Hair ceremoni určena?

často se ptáte

HAIR CEREMONI

Cena 2500 Kč  

konzultace / masáž vlasové pokožky s olejem na míru / čištění vlasů pomocí vit C / vlasová maska s nahřátým ručníkem + individuální péče s bylikami / mytí vlasů / hydrolát dle výběru /zastřižení konečků / foukaná a závěrečná péče

Je také možné využít služby STŘIH VLASŮ (1500kč čas 1.5h), nebo ČIŠTĚNÍ VIT. C + STŘIH  (2200kč čas 2h / zkrácená verze hair ceremoni).Těšíte se?

Na všechny služby uvedené na webu je možné se objednat telefonicky nebo přes formulář. 

Spojme se na instagramu

@lotosbeauty

+420 776 608 717

lotos-beauty@seznam.cz

EKOFARMA JALOVÝ DVŮR
HERŠPICE 103, hERŠPICE 684 01