SHOP Lotos Beauty má nový domov!

HAIR CEREMONI

Laskavý dotek pro vaše vlasy

Co je to hair ceremoni?

Tento ceremoniál snoubí relax pro vaše tělo i duši. Tato vlasová procedura trvá 2 hodiny a dostanete péči přesně pro váš typ vlasů a se zacílením na záměr se kterým přicházíte. Ozdravením vlasů i vlasové pokožky přichází úleva napětí a zároveň snazší úprava vašich vlasů.

Vlasy a vlasová pokožka dostanou očistnou kúru, dále pak výživu zaměřenou na váš typ vlasů, vlasové pokožky a případného problému, ať už je to padání vlasů, vyskytující se lupy, ztráta hydratace, nebo křehkost vlasů.

Možná se potřebujete zastavit, odpočinout si a dopřát čas jen sobě. Možná za sebou máte náročné období... Ať už je to jakkoliv tato návštěva vás pohladí po těle i duši a vašim vlasům přinese profesionální péči.

Vlasy v první fázi očistím produktem na bázi vit C od všech nánosů z minulosti a usazenin z vody. Opečuji pokožku i vlasy pomocí bylinek, jílů, přírodních olejů v kombinaci s moderními a inovativními produkty. Ráda kombinuji holistickou péči spolu s moderními technologiemi a maximálně využívám všech benefitů pro aktuální potřeby a míru narušení vlasů i pokožky. Celou péči zakončí závěrečná úprava vlasů s foukanou.

Po celou dobu je k dispozici bylinný čaj a péči doprovází prvky aromaterapie a hydrolátoterapie.

Jak to vše probíhá?

Pro všechny kdo potřebují chvilku pro sebe, relaxaci a profesionální péči o vlasy a pokožku. Tato služba je vhodná také pro všechny vzdálenější, kteří si neví rady se svými vlasy a chtějí poradit jak dále postupovat a kam směřovat. Ráda s vámi v rámci této návštěvy prokonzultuji varianty a možnosti, pokud si nevíte rady s kvalitou vlasů, nebo prvními šedinami a zároveň si přejete šetrnou a co nejpřirozenější cestu. Dále pak můžete pokračovat s kadeřníkem ve svém okolí.


Pro koho je služba Hair ceremoni určena?

často se ptáte

HAIR CEREMONI

Cena 2200 Kč

konzultace / masáž vlasové pokožky s olejem na míru / čištění vlasů pomocí vit C / vlasová maska s nahřátým ručníkem + individuální péče / mytí vlasů / hydrolát dle výběru / foukaná a závěrečná péče

Pokud vás trápí nějaký problém je fajn si dopřát alespoň 2-3 sezení po sobě, cca po 14 dnech, pokud si proceduru dopřáváte preventivně, tak 1x za půl roku.

K této službě si můžete na místě připlatit i střih vlasů, ostatní služby jako je barvení, melír, doporučuji naplánovat na jindy.

Ráda doporučím i domácí péči a produkty je možné rovnou zakoupit na místě, případně si je objednat.

Těšíte se?

Na všechny služby uvedené na webu je možné se objednat telefonicky nebo přes formulář. Kadeřnické služby jako je barvení, melír, balayage, je možné rezervovat pouze skrze "booking", který probíhá každý měsíc ZDE,  kde jsou vloženy konkrétní termíny s časem. Pokud je stránka prázdná, tak jsou služby vyprodané a je potřeba počkat na booking v dalším měsíci.

Spojme se na instagramu

@lotosbeauty

+420 776 608 717

lotos-beauty@seznam.cz

Statek Olšany
Olšany 205, Olšany 68301