RELAXAČNÍ POBYT

užijte si chvíle pohody a klidu

relaxační pobyt na statku

Načerpejte novou energii

Relaxační pobyt je určený pro ženu, která se chce ztišit, potřebuje změnit prostředí, načerpat novou energii a trávit čas "sama se sebou".

Je jen na vás, jestli budete trávit čas s knížkou v ruce, na procházce po okolí nebo s dobrou kávou při posezení na zahradě. V bezprostřední blízkosti jsou krásné lesy, turistické stezky i cyklo trasy.

Vše se nachází na jednom místě. Celý areál statku lemují výběhy s koňmi a krásné výhledy do okolí. Toto místo má jedinečného "génia loci".

Vše záleží na domluvě a vaší představě. Po příjezdu se ubytujete a domluvíme se, kdy se vydáme na kratší procházku v areálu statku, abych zjistila vaše představy o tom, jak chcete svůj odpočinkový čas strávit  nebo to probereme u šálku čaje uvnitř apartmánu.

Tento balíček zahrnuje vše nejčastěji poptávané, jídlo, ubytování, vlasovou péči a čas u koní - to vše je v ceně. Další služby jako například focení s koňmi, workshop výroby přírodní kosmetiky nebo kraniosakrální terapii je možné domluvit navíc.

Na tento pobyt můžete přijet i s kamarádkou, vzít s sebou dceru a udělat si holčičí víkend spolu.

co můžete prožít?

SAMA SE SEBOU 


nebo spolu
7500 Kč

relaxační balíček pro jednu osobu na 2 noci / 2 večeře / 2 snídaně  / 1 oběd / 1 procházka s koňmi / 1x vlasová péče - hair ceremoni / malá kosmetická pozornost na pokoji 

Relaxační pobyty probíhají na statku a vše je na jednom místě. Ubytování je v mém prostoru, budete mít vlastní pokojík na spaní. Obývák, koupelna a kuchyně je sdílená. Ložnice má výhled na les a koně. Děti do 10let jsou zdarma. Vařím převážně z lokálních surovin, nejdraději vegetriánská jídla. Na pobyt můžete přijet sama, ale i s dcerou, maminkou, nebo kamarádkou. Pokoj má 3 lůžka. 

Kde pobyty probíhají?

EKOFARMA JALOVÝ DVŮR
Heršpice 103, Heršpice 684 01

přijeďte si odpočinout

Spojme se na instagramu

@lotosbeauty

+420 776 608 717

lotos-beauty@seznam.cz

EKOFARMA JALOVÝ DVŮR
HERŠPICE 103, hERŠPICE 684 01