SHOP Lotos Beauty má domov tady!

RELAXAČNÍ POBYTY

užijte si chvíle pohody a klidu

relaxační pobyt na statku

Načerpejte novou energii

Relaxační pobyt je určený pro ženu, která se chce ztišit, potřebuje změnit prostředí, načerpat novou energii a trávit čas "sama se sebou".

Je jen na vás, jestli budete trávit čas s knížkou v ruce, na procházce po okolí nebo s dobrou kávou při posezení na zahradě. V bezprostřední blízkosti jsou krásné lesy, turistické stezky i cyklo trasy.

Vše se nachází na jednom místě. Celý areál statku lemují výběhy s koňmi a krásné výhledy do okolí. Toto místo má jedinečného "génia loci".

Vše záleží na domluvě a vaší představě. Po příjezdu se ubytujete a domluvíme se, kdy se vydáme na kratší procházku v areálu statku, abych zjistila vaše představy o tom, jak chcete svůj odpočinkový čas strávit a v jakém duchu se ponese relaxační vyjížďka následující den.

Je více možností. Koně mohu vést a při tom jít vedle vás. Můžeme také každá jet na svém koni (a já vašeho koně povedu zároveň na vodítku). Poslední varianta je, že pojedete sama na svém koni a já také. Vše se přizpůsobí vašim schopnostem. Není se čeho bát.

Před samotným ježděním bude prostor pro péči o koně. Ráda vám ukážu vše, co vás bude zajímat. Koně mají krásnou a terapeutickou energii, proto věřím, že si ji načerpáte do zásoby.

Během pobytu můžete využít mých služeb. Můžu vám zajistit také masáž nebo například individuální lekci jógy. 

Na tento pobyt můžete přijet i s kamarádkou, vzít s sebou dítě i vychovaného pejska, na všem je možné se předem domluvit.

co můžete prožít?

SAMA SE SEBOU

3300 Kč

relaxační balíček pro jednu osobu na 1 noc / 1 večeře / 1 snídaně / 1 uvítací procházka ke stádu koní/ 1 relaxační vyjížďka na koni/ pozdější check-out  / malá kosmetická pozornost na pokoji 

Relaxační pobyty probíhají na statku a vše je na jednom místě. Termíny upřednostňuji během pracovního týdne, kdy je na farmě větší klid.  Víkendy nabízím pouze po předchozí domluvě. Ubytování je v mém beauty ataliéru, který je formou apartmánu, budete mít vlastní pokoj, obývák, koupelna a kuchyně je sdílená. Ložnice má výhled na les a koně.

Kde pobyty probíhají?

EKOFARMA JALOVÝ DVŮR
Heršpice 103, Heršpice 684 01

přijeďte si odpočinout

Spojme se na instagramu

@lotosbeauty

+420 776 608 717

lotos-beauty@seznam.cz

EKOFARMA JALOVÝ DVŮR
HERŠPICE 103, hERŠPICE 684 01