SHOP Lotos Beauty má nový domov!

RELAXAČNÍ POBYTY

užijte si chvíle pohody a klidu

relaxační pobyt na statku

Načerpejte novou energii

Relaxační pobyt je určený pro ženu, která se chce ztišit, potřebuje změnit prostředí, načerpat novou energii a trávit čas "sama se sebou".

Je jen na vás, jestli budete trávit čas s knížkou v ruce, na procházce po okolí nebo s dobrou kávou na terase restaurace. V bezprostřední blízkosti jsou krásné lesy, turistické stezky i cyklo trasy.

Penzion, statek, restaurace i můj salon se nachází na jednom místě. Celý areál statku lemují výběhy s koňmi a krásné výhledy do okolí. Toto místo má jedinečného "génia loci".

Vše záleží na domluvě a vaší představě. Po příjezdu se ubytujete a domluvíme se, kdy se vydáme na kratší procházku v areálu statku, abych zjistila vaše představy o tom, jak chcete svůj odpočinkový čas strávit a v jakém duchu se ponese relaxační vyjížďka následující den.

Je více možností. Koně mohu vést a při tom jít vedle vás. Můžeme také každá jet na svém koni (a já vašeho koně povedu zároveň na vodítku). Poslední varianta je, že pojedete sama na svém koni a já také. Vše se přizpůsobí vašim schopnostem. Není se čeho bát.

Před samotným ježděním bude prostor pro péči o koně. Ráda vám ukážu vše, co vás bude zajímat. Koně mají krásnou a terapeutickou energii, proto věřím, že si ji načerpáte do zásoby.

Během pobytu můžete využít mých beauty služeb v salonu. Můžu vám zajistit také masáže, individuální lekce jógy nebo Bachovu terapii. 

co můžete prožít?

SAMA SE SEBOU

4900 Kč

relaxační balíček pro jednu osobu na dvě noci / 2 večeře / 2 snídaně / 1 uvítací procházka u koní/ 1 relaxační vyjížďka na koni/ pozdější check-out do 12 h / malá kosmetická pozornost na pokoji 

Relaxační pobyty probíhají v Olšanech na statku, kde je můj salon a zároveň i ubytování v pensionu - vše je na jednom místě. Termíny upřednostňuji během pracovního týdne, kdy je na farmě větší klid.  Víkendy nabízím pouze po předchozí domluvě.

MY DVĚ SPOLU

8800 Kč

relaxační balíček pro dvě osoby na dvě noci (například pro dvě kamarádky, sestry nebo maminku s dcerou) / 2 večeře/ 2 snídaně / 2x čas u koní - procházka, nebo lekce ježdění / 2x beauty koutek / 1x společné focení

Relaxační pobyty probíhají v Olšanech na statku, kde je můj salon a zároveň i ubytování v pensionu - vše je na jednom místě. Termíny upřednostňuji během pracovního týdne, kdy je na farmě větší klid. Víkendy nabízím pouze po předchozí domluvě.

Kde pobyty probíhají?

Statek Olšany
Olšany 205, Olšany 68301
(bývala farma Bolka Polívky)

přijeďte si odpočinout

Spojme se na instagramu

@lotosbeauty

+420 776 608 717

lotos-beauty@seznam.cz

Statek Olšany
Olšany 205, Olšany 68301