MARTINA Z LOTOSU

průvodkyně ženskou krásou a světem koní

martina kozlíková

Jsem žena mnoha tváří

Jmenuji se Martina Kozlíková, jsem máma dvou dětí, milovnice koní a přírody. Moje původní profese je kadeřnice. Jsem jí vyučená a věnuji se jí přes 20 let, i když dnes už trochu jinak. 

Vlasové péči se věnuji spíše terapeuticky a ráda se setkávám se ženami osobně v blízkosti přírody. Během času jsem sbírala zkušenosti, vedla jsem několik vlastních salonů a obchod s přírodní kosmetikou, než jsem se rozhodla jít jinou cestou.

Jak jsem se vzdělávala dál, stala se ze mne i certifikovaná cvičitelka jezdectví a absolvovala jsem různé kurzy například hipoterapeutický, nebo instrukrorský kurz Oshových meditací. Toho využívám v rámci workshopů a retreatů. Dalším propojením s koňmi a lidmi je také relaxace a kraniosakrální terapie. Zajímá mě zdravý životní styl a znalosti týkající se složení kosmetiky  jsem prohloubila díky svým zdravotním problémům. Je to moje dlouholeté téma již více než 15let. 


více o mně

Mám ráda ženskou energii

Mám ráda ženskou energii, přírodu a ráda propojuji vnější a vnitřní svět tak, aby byl v harmonii. Vím, jak je důležité být ve svém středu a žít vědomě.

Přála bych si, aby se lidé navzájem více respektovali, aby nehodnotili druhé a nesoudili je. Sebeláska a přijetí sebe sama může být zprofanované téma. Cesta ke svému středu a do své vlastní harmonie je ale klidná a trvalá práce sama na sobě.

Proto miluji čas strávený u koní. Kůň je neskutečné zvíře, které nám často nastavuje zrcadlo a přirozeně nás vede k práci na sobě.

Jak to cítím?

Pracuji hodně intuitivně. Během povídání se svými klientkami se snažím najít cestu k tomu, aby každá žena našla svůj osobitý styl a zároveň snadno propojila půvab s běžným životem.

Líbí se mi udržitelné účesy, multifunkční líčidla a složení výrobků, které neublíží nám ani přírodě. Miluji přírodní výrobky získané etickým způsobem, funkční a celostní - zkrátka takové, které udělají z běžné rutiny rituál.

Moje práce je pro mě posláním. Když vidím své klientky, jak se cítí krásné, hýčkané a v harmonii, je to pro mě největší odměna.zakládám si na vzdělání a zkušenostech

Nepřestávám se vzdělávat a ráda předávám své zkušenosti dál. Péče o tělo je jen jeden dílek skládačky. Stejně důležitý je také pohyb, vyvážená strava, klidná mysl a netoxické vztahy.

My sami jsme tvůrci své vlastní reality. Každý den je pro nás nový začátek - třeba v přístupu k sobě samotným. To vše chci svým klientkám předat. Snažím se o to, aby každá žena odcházela s pocitem, že je tou nejlepší verzí sebe samotné.

potkejme se osobně nebo online

Spojme se na instagramu

@lotosbeauty

+420 776 608 717

lotos-beauty@seznam.cz

EKOFARMA JALOVÝ DVŮR
HERŠPICE 103, hERŠPICE 684 01